Życie w równowadze

Jestem tatą, mężem, pracodawcą, blogerem… z każdą nową rolą życiową przybywa pytań i punktów widzenia, zmieniają się motywacje, ubywa czasu, i sił na ogarnianie wszystkiego. Witaj na mojej drodze do życia w równowadze, gdzie eksperymentuję na samym sobie, sprawdzam jak uczynić otaczający świat fajniejszym miejscem, i stawać się coraz lepszą wersją samego siebie.

17 maja 2015

Śpij dobrze i zostań Supermanem

sposoby na dobry sen

Sen jest ważny. Każdy to wie, ale większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego w jak ogromnym stopniu jakość snu wpływa na zdrowie, produktywność i w zasadzie każdy aspekt naszego życia.

więcej ›

19 kwietnia 2015

Sezon na audiobooki, bieganie i Steve Jobs

audiobooki do biegania

W życiu tak jest, że wiele zdarzeń przynosi nieoczekiwane efekty uboczne. Nieprzewidziane rezultaty różnych działań to w moim przypadku głównie efekty blogowania. Od niespodziewanie spełnianych marzeń, po fantastyczne znajomości i odwiedzone miejsca.

więcej ›

12 kwietnia 2015

Moja i twoja motywacja

motywacja

Motywacja. Woo hooo! Idealny temat po miesiącu ciszy na blogu ;) …a przy okazji druga część cyklu, w którym opisuję najważniejsze aspekty mojej pracy nad sobą i dążenia do „życia w równowadze”.

więcej ›

28 lutego 2015

Moja muzyka do biegania

Muzyka do biegania

Sezon biegowy zbliża się wielkimi krokami. Buty już wypastowane, dres wyprasowany. Niech tylko jeszcze zrobi się cieplej na zewnątrz… Biegam raczej nieregularnie, tylko dla relaksu, zwykle bez Endomondo i nie wrzucam na Facebooka przebiegniętych tras. Nudy po prostu. więcej ›

15 lutego 2015

Bullshit zwany rozwojem osobistym

Długo zastanawiałem się czy poruszać taką tematykę na blogu. Z jednej strony nie mam na celu wymądrzania się i mówienia innym jak mają żyć. Bardzo wkurzają mnie wszelkiej maści guru obwieszczający, że będę lepszym człowiekiem, jeżeli wytrzymam tydzień bez Facebooka. Z drugiej zaś strony nie widzę możliwości, aby to co będę pisał o prowadzeniu firmy, blogowaniu, podróżach, czy rodzicielstwie, stworzyło spójną całość bez pokazania jak wygląda moja praca nad sobą i droga do życia w równowadze. I mam tu na myśli zarówno sukcesy jak i porażki. więcej ›