Tata i mąż, 30+

Jestem tatą, mężem, facetem po trzydziestce. Rozkminiam życie swoje i bliskich, bo mam apetyt na to, żeby żyło nam się coraz lepiej. Ale co to znaczy lepiej?

14 lutego 2017

Pokoloruj serce

W Polsce co godzinę, ktoś dowiaduje się, że choruje na białaczkę, czyli nowotwór krwi. Dla wielu z tych osób, jedyną szansą na życie, jest przeszczepienienie szpiku od niespokrewnionego dawcy.

więcej ›

8 czerwca 2015

Blog jak firma

W 2008 roku, kiedy zaczynałem tworzyć pierwsze przepisy kulinarne na Zajadam.pl, byłem jeszcze studentem i całkiem normalne było dla mnie poświęcanie dużej ilości czasu na różnego rodzaju pasje czy projekty. Bez planu i na pełnym spontanie. A to na studiach trzeba było zaprogramować grę na zaliczenie, a to do głowy wpadał pomysł na założenie bloga ;)

więcej ›

17 maja 2015

Śpij dobrze i zostań Supermanem

sposoby na dobry sen

Sen jest ważny. Każdy to wie, ale większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego w jak ogromnym stopniu jakość snu wpływa na zdrowie, produktywność i w zasadzie każdy aspekt naszego życia.

więcej ›

12 kwietnia 2015

Moja i twoja motywacja

motywacja

Motywacja. Woo hooo! Idealny temat po miesiącu ciszy na blogu ;) …a przy okazji druga część cyklu, w którym opisuję najważniejsze aspekty mojej pracy nad sobą i dążenia do „życia w równowadze”.

więcej ›

7 marca 2015

Gotujący facet ma NAJlepiej

Jestem gotującym facetem. Gotowanie sprawia mi niesamowitą frajdę, odstresowuje po ciężkim dniu i od dawna pomaga mi opanowywać świat. Zacząłem się nim interesować w wieku 15-16 lat, a pełnowymiarową pasją stało się w czasach studenckich. I wiesz co? Po kilkunastu latach gotowania dla siebie i dla innych stwierdzam z całą stanowczością: Gotujący facet ma łatwiej. Ba, ma się po prostu najlepiej.

więcej ›