Newsletter

Wow! Jak się cieszę, że to czytasz! :-) Newsletter to dla mnie BARDZO WAŻNA forma kontaktu z Tobą i nie ma tu wstępu żadna słaba treść (Polityka "zero spamu").

Chcę byśmy się tu wspólnie czuli bardzo komfortowo. Możesz się spodziewać dwóch do czterech wiadomości miesięcznie. Będę w nich informował o nowych artykułach i o ciekawych wydarzeniach na blogu.

P.S. W każdej chwili możesz łatwo wypisać się z newslettera poprzez link zawarty w każdej wysyłanej przeze mnie wiadomości.

×

Pokoloruj serce

W Polsce co godzinę, ktoś dowiaduje się, że choruje na białaczkę, czyli nowotwór krwi. Dla wielu z tych osób, jedyną szansą na życie, jest przeszczepienienie szpiku od niespokrewnionego dawcy.

Od kilku miesięcy realizuję na blogu projekt „Jeden Rok„, w ramach którego staram się raz w miesiącu tworzyć krótkie filmy wideo. Zamysł jest taki, że ich wymyślanie, nagrywanie i cała produkcja mają zajmować nie więcej niż kilka godzin. To bardzo mało.

Pomalowanie serduszka, które widzisz w filmie, zajęło mi krótką chwilę, a uratować komuś życie możesz jeszcze szybciej. Wystarczy, że zostaniesz dawcą szpiku.

Po więcej klikajcie na dkms.pl/dajczerwone

P.S. Dla dociekliwych mam również krótkie info na temat brakującego w serii „Jeden Rok” filmu nr 3 (styczniowego). Film nagrałem, prawie zmontowałem, a potem rozchorowałem się na niemal trzy tygodnie. Styczniowy film pojawi się zatem dopiero w drugiej połowie lutego. ;-)

Dzięki newsletterowi nie przegapisz nowych wpisów   ➜   Szczegóły