Newsletter

Wow! Jak się cieszę, że to czytasz! :-) Newsletter to dla mnie BARDZO WAŻNA forma kontaktu z Tobą i nie ma tu wstępu żadna słaba treść (Polityka "zero spamu").

Chcę byśmy się tu wspólnie czuli bardzo komfortowo. Możesz się spodziewać dwóch do czterech wiadomości miesięcznie. Będę w nich informował o nowych artykułach i o ciekawych wydarzeniach na blogu.

P.S. W każdej chwili możesz łatwo wypisać się z newslettera poprzez link zawarty w każdej wysyłanej przeze mnie wiadomości.

×

Grudzień na spokojnie

Grudzień zdecydowanie nie jest moim ulubionym miesiącem, ale zawsze staram się z niego wycisnąć jak najwięcej. Szczególnie w ostatnich dniach roku, kiedy zwykle rozliczam się z tym, co się kończy i planuję przyszły – jeszcze lepszy – rok.

Ten film jest drugim odcinkiem w ramach projektu „Jeden Rok„, gdzie przez 12 miesięcy planuję podszkolić się w tworzeniu filmów wideo od A do Z.

Zobacz również poprzedni, nieco smutniejszy film LISTOPAD – tutaj również znajdziesz dokładniejszy opis związany z technicznymi założeniami „Jednego Roku”. Jeżeli masz pytania to zapraszam do komentarzy! :-)

A na sam koniec życzę Ci DOBREGO NOWEGO ROKU, a w nim skutecznego realizowania marzeń!!!

Dzięki newsletterowi nie przegapisz nowych wpisów   ➜   Szczegóły