Blogi

29 marca 2016

Autorzy polecają autorów, czyli Share Week 2016

Blog po dłuuugim zimowym śnie budzi się do życia. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszego sposobu na inaugurację, niż polecenie autorów, których działalność stale obserwuję, których to twórczość jest dla mnie wartościowa i korzystam z niej na różne sposoby. Wszystko to oczywiście w ramach akcji SHARE WEEK, której organizatorem jest Andrzej Tucholski.

więcej ›

23 czerwca 2015

bloSilesia, czyli jak z niczego zrobić coś dużego

W poprzedni wtorek miała miejsce kolejna edycja bloSilesii. Było świetnie. Teraz już wiem, ale na świeżo bardzo trudno było mi to ocenić. Dlatego zamiast relacji i podsumowań, postanowiłem spisać kilka myśli, które jeszcze całkiem na świeżo kłębią mi się w głowie jako organizatorowi całego zamieszania.

więcej ›

8 czerwca 2015

Blog jak firma

W 2008 roku, kiedy zaczynałem tworzyć pierwsze przepisy kulinarne na Zajadam.pl, byłem jeszcze studentem i całkiem normalne było dla mnie poświęcanie dużej ilości czasu na różnego rodzaju pasje czy projekty. Bez planu i na pełnym spontanie. A to na studiach trzeba było zaprogramować grę na zaliczenie, a to do głowy wpadał pomysł na założenie bloga ;)

więcej ›

22 lutego 2015

Poradnik SEO dla blogerów

Drodzy Państwo! Prezentuję niniejszym darmowy, z hashtagiem #DIY i zarazem najlepszy poradnik SEO dla blogerów jaki znajdziecie w całych internetach. Zapytacie na czym polega jego najlepszość? Nie pytajcie! Czytajcie. Udzielam gwarancji 100% satysfakcji i zapewniam zwrot lajków wszystkim niezadowolonym.

więcej ›